מסחר מקוון

מעוניינים לייצא מוצרים ולשלח אותם אל מחסני אמזון או מחסנים של צד שלישי? אם אין לכם ניסיון בשילוח, תקנים ועמילות מכס, תנו לרוזנטל לוגיסטיקה בינלאומית לסייע לכם בשילוח המוצרים שלכם ובהגעתם ליעדם בשלום.

חברת רוזנטל לוגיסטיקה מספקת שירותי שילוח ממוקדים לסוחרים באמזון. באפשרותנו לעזור לכם לייבא את הסחורה שלכם אל מחסני השירות של אמזון או לכל מחסן שירות אחר. אנו יכולים גם כן לסייע באחסון ובשילוח ישירות אל לקוח הקצה.

לרוזנטל לוגיסטיקה סל שירותים ממוקד מסחר באמזון, כך שכל תהליך הייבוא והשילוח מדלת לדלת מקל ומפשט את תהליך הקנייה והמכירה באמזון.

בין אם אתם סוחרים מנוסים ובין אם אמזון היא פלטפורמה לא מוכרת לכם, המסחר באמזון לעתים קרובות קשה לניווט. מהרגע שאמזון השיקו את שירות המשגור שלהם (FBA), אנו מספקים שרותי שילוח למחסני אמזון ברחבי העולם. חברת רוזנטל לוגיסטיקה הקימה צוות ייעודי אשר מנוסה בכל הדרישות המורכבות של חברת אמזון באספקת סחורה ישירות מהיצרן בסין אל מחסני המשגור של אמזון. נכון להיום, לאחר אלפי משלוחים מדי חודש, רוזנטל לוגיסטיקה היא החברה המובילה באספקת משלוחים למחסני המשגור של אמזון ברחבי העולם.

צוות ה-FBA של חברת רוזנטל לוגיסטיקה עומד לרשותכם בכל שאלה הנוגעת לשילוח דרך אמזון ויעשה הכל על מנת לשלח את סחורתכם במהירות ובבטחה.

נגישות
יצירת קשר
close slider

צור קשר

Contact Us